این سرزمین متعلق به شماست اگر به دنبال خلاقیت هستید

حضور در نمایشگاه کامیتکس استان یزد

حضور استدیو بازیسازی ویرالند در نمایشگاه بین المللی کامیتکس و فن بازار استان یزد در تاریخ 16 آذر 1400 لغایت 20 آذر 1400 ...

نمایشگاه بین المللی فناوری یزد (کامیتکس) از تاریخ 16 لغایت 20 آذر 1400 در محل نمایشگاه بین المللی استان یزد برگزار شد. استدیو بازی سازی ویرالند نیز در این نمایشگاه حضور داشت.

تیم خلاق ویرالند در نمایشگاه کامیتکس


استدیو ویرالند در کنار سایر استارتاپهای شتابدهنده پیشگامان در نمایشگاه بین المللی کامیتکس یزد حضور داشت. تیم خلاق ویرا با برگزاری بازی های معمایی تلاش کرد تا مفهوم گیمیفیکیشن یا بازیوارسازی رو خیلی ساده به مردم توضیح بده.شرکت کنندگان توانستند درکنار تجربه شیرین حل معما به صورت گروهی و تعامل باهم اون معمارو حل کنند. کسانی که موفق به حل معما شدند در گردونه شانس شرکت کردند و برنده یکی از خدماتی شدند که تیم ویرالند ،رابین،پیشگامان و بازرگام و…. در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده بودند.
یکی ازین بازی ها معمای جای خالی بود که بازدید کنندگان باید جواب معمارو که داخل همون برگه بود رو پیدا میکردند و به مفهومی که جمله انتقال میداد میرسیدند تا بتوانند داخل گردونه شانس شرکت کنند.

ما در تلاشیم تا بتوانیم با ساخت محتوای خلاق و بازی برای مشتریان عزیزتون تجربه لذت بخشی رو از خرید خدمات و یا محصولات شما فراهم کنیم.

از طرف دیگر استدیو تلاش داشت تا رویداد بازیسازی PC را برای سرمایه گذاران علاقه مند به حوزه ی بازی ارائه کند که خوشبختانه در این امر مهم نیز موفق بود و توانست نظر افراد مختلفی را جلب کند.

همچنین استدیو برای تکمیل کادر خود با افراد مختلفی در زمینه های گرافیک، توسعه دهنده بازی با موتور یونیتی ، تولیدمحتوا و … وارد مذاکره شد و افرادی که علاقمند به یادگیری و آموزش دیدن نیز بودند در دوره های جدید آموزش بازیسازی استدیو ثبت نام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.